Olimpos'ta Pansiyonlar

Olympos Butik Otel

531777_460526127388501_1769484391_n

Olympos Butik Otel kendini yenileyen, büyüyen ve her yıl hizmet kalitesini artıran bir işletmedir. Olympos girişinde yol kenarında nar ve portakal ağaçları içerisine inşa edilmiştir. Odalarının genişliği ve konfor açısından Olympos’un en iyilerinden birisidir. Butik otel kavramını sonuna kadar hak eden bir yapısı vardır. İşletmecileri yörenin insanlarıdır ve çok doğal insanlardır. Size yaklaşım tarzları ve verdikleri hizmet sayesinde ortama hemen ısınacaksınız ve benimseyeceksiniz. Olympos Butik Otel özellikle çocuklu aileler için tavsiye ettiğimiz bir işletme. Geniş bahçesi ve yüzme havuzu sayesinde çocukların gözdesi olan bir yer. Yoldan içeride oluşu sayesinde trafikten uzaktır ve çocukların çok sevdiği , rahatça koşturup oynayabilecekleri bir alana sahiptir.
Adres: Yazır Köyü Olimpos Mevkii
Telefon:  +90 (242) 892 13 68
Gsm ( Süleyman ÇETİNER ):   +90 (531) 769 34 77

Olympos Butik Otel 3500 metrekarelik geniş bir alana kurulmuş, içinde hem otel odası standartında odalar hem de ağaç evler tarzında bungalovlar olan Olimpos’un yüzme havuzlu lüks işletmelerinden birisidir.

 

Geniş bahçesindeki kamelyalarda nar ve portakal ağaçlarının kokusu eşliğinde huzuru bulacak , yılın tüm yorgunluğunu atacaksınız. Yine sizlere bahçemizde çadır kurabilme imkanı da sunuyoruz.

Olympos Butik Otel  profosyonel hizmeti amatör bir bakış açısı ile sizlere yansıtmaya çalışan bir işletmedir. Aile işletmesi olup , sıcak i samimi bir ortamda tatilinizi geçirmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

Geniş ve ferah odalarımızda 24 saat sıcak su , tv bulunmaktadır. 2014 sezonunda yenilediğimiz işletmemizin oda sayısı artmıştır. Yeni inşa ettirdiğimiz odalar Olimpos’un ağaç evleri konseptine uygun, aynı zamanda konforlu ve lüks yapıda odalardır. Normalde küçük,dar  klübe şeklinde inşa edilen Olimpos ağaç evleri yerine daha geniş, ferah, içinde Led Tv bulunan, banyosu yine oldukça geniş rahat odaları hizmetinize girmiştir.

 

 

Latest posts by admin (see all)

11 comments

  1. Yaz aylarında gidilip rahatça yaşanacak ve kalacak bir yerdir.
    Yaklaşık 4 gün kaldık gerek işletme sahibi gerek personel olmak üzere cidden tam bir aile ortamı gibiydi.

  2. Arkadaşlarımızla gelip bir hafta boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadan kaldık. Tertemiz ve neredeyse her hizmet kusursuz. Tam bir aile ortamı, önümüzdeki yaz da hedefimiz burası kesinlikle.

    1. Mira hn selam, Olympos Butik Otel kışın açık değil ama açık olan farklı işletmeler var, Olimpos Zeytin Pansiyon, Olympos Divasa Hotel , Olimpos Çamlık Pansiyon bunlardan bazıları..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: