Olimpos'ta Pansiyonlar

Olympos Zeytin Pansiyon

2005 yılında faaliyete başlayan Olympos Zeytin Pansiyon Olimpos’un en özel pansiyonlarından birisidir. Denize yakın olan pansiyonların sırasında bulunan Olympos Zeytin tamamı ağaç evlerden oluşan işletmesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Olympos Zeytin Pansiyon’u 360 derece gezebilir, pansiyonun odalarına kadar görebilirsiniz. Oklara tıklayıp takip etmeniz yeterlidir..

29-10-201521-23-1326276600Yetkili : Ahmet Akbulut
Olympos Zeytin Pansiyon Olympos – Kumluca, Antalya / Türkiye
 
Tel: 0 242 892 10 65
Fax: 0 242 892 10 64
Gsm: 0 536 599 80 99
Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği sunan pansiyonda yemekler tamamen ev yemeklerinden oluşmakta. Kış aylarında seracılık yapan işletme sahibi bu sayede yemeklerde kullanılan çoğu malzemeyi birinci elden sizlere ulaştırıyor. Bu bakımdan Olympos Zeytin Pansiyon’da yiyeceğiniz yemeklerin tadını unutamayacaksınız.
Oldukça geniş bir bahçeye sahip olan Zeytin’de geniş kamelyalar, tv izleme salonu gibi alanlar mevcut. Müşteri memnuniyeti açısından kusursuz denilebilecek pansiyonlardan birisidir ve sonuna kadar tavsiye edip, arkasında duracağımız bir  pansiyondur.
Beton yığınları arasında yılboyu yaşamaktan bıktıysanız , şehir yaşantısı sizin için bundan böyle çekilmez oluyorsa , tatilde yeni bir alışkanlık edinin. Yolunuz şayet Antalya Olimpos civarına düşüyorsa , hiç düşünmeden bize uğrayın Zeytin Pansiyonda sizi beklemekteyiz. Göreceksiniz , yakıcı sıcaklarda , bir gün boyunca buz gibi sularda yüzüp , el değmemiş doğanın tadını çıkarmak , size ne kadar keyif verecek.
    Tanrıların tanrısı “Zeus’un” dağlarının eteklerinde kurulup, Olympos çayının Akdeniz’in tuzlu sularıyla kucaklaşıp raksettiği, kimilerinin hayal ettiği kimilerininse gelip ayrılamadığı alışılmışın dışında farklı bir ortam.
     Burada Ağaç evlerde uyuyor, farklı ülkelerden insanlarla tanışıyor, geceleri hiç sönmeyen ateşin başında içkinizi yudumlarken, yıldızların gökteki dansına adeta şahit oluyorsunuz.
Latest posts by admin (see all)

6 comments

  1. Gecen yaz arkadaslarla buraya gitmistim. Yiyecekler cok iyiydi. En basta yumulduk tabi actik girer girmez. 🙂 Unutulmaz bi mekandi. Tekrar gitmeyi dusunuyoruz ilkbaharda.

    1. arkadaşım bende mavi pansiyonda kaldım ayvalık güzel ama idavilla bungalow da edremit te kalsaydınız öyle demezdiniz kaz dağları süper bir yer akçay ve civarında kalınacak çok güzel yerler var ama gidebilecek yer bakarsanız asigokurtibo@gmail.com adresime yazabilirsiniz

  2. Yemyeşil bir yer harika görünüyor, mayısta üniversteden arkadaşlarla ordayız 🙂 . 14-01-2017 05:57:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: