Olimpos'ta Pansiyonlar

Olimpos Army Pansiyon

Bu yıl sezon başında baştan sonra yenilenen Army Pansiyon odalarının konforunu üst seviyeye taşıdı ve artı bahçesine harika bir havuz yaptırdı. Böylece eksiksiz bir işletme oldular. Aile işletmesi olması vesilesiyle sıcak olan ortamı böylece çok daha keyifli bir hale geldi. Kendinizi evinize gibi hissedeceğiniz hoş pansiyonlardan biridir. Her konuda Olympos Army Pansiyon’a  kefil oluruz 🙂

İLETİŞİM : 0 539 899 08 87 

Army Pansiyon Olimpos girişinde hemen solda yol üzerinde bir pansiyondur. Aile işletmesi mantığında olan pansiyonda odaların tamamı ağaç evler şeklindedir. İçinde duş- tuvalet, klima ve televizyon bulunan odalar standart ve lüks olarak ikiye ayrılır. Lüks olan ağaç evler diğerlerine göre daha geniş ve ferahtır, aynı zamanda televizyon bulunur. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfedir ve ev yemekleri sunulmaktadır.

 

 

olympos-army-pansiyon

Army Pansiyon özellikle bahçesi ve kamelyaları geniş ve rahattır. Akşamları günün yorgunluğunu atmak açısından oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sıcak bir ortama sahiptir. İşletmecileri yörenin insanlarıdır ve çok sıcakkanlı insanlardır. Deyim yerindeyse kapılarını çalın paramız yok diyin size kapılarını açacak yapıda bildiğimiz Anadolu insanlarıdırlar. Bu açıdan çok sevdiğimiz ve özellikle tavsiye ettiğimiz pansiyonlardan birisidir. Fiyat açısından da uygun olan pansiyon özellikle bütçe sorunu yaşayanlar ve öğrenci grupları için çok uygundur.

 

Latest posts by admin (see all)

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: