Olimpos'ta Pansiyonlar

Olimpos Çamlık Pansiyon

OLYMPOS ÇAMLIK PANSİYON

Çamlık Pansiyon Olimpos’un en eski işletmelerinden birisidir. Tamamı ağaç ev şeklinde bungalovlardan oluşan bir  konaklama şekline sahiptir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini açık büfe olarak sunarlar ve özellikle bu konuda geçmişte Çamlık’ta konaklayan müşterilerin olumlu yorumları vardır. Yemek ve kahvaltı tamamen ev usulü hazırlanır ve mutfakta yöresel yiyeceklere yer verilir. Çamlık Pansiyon’da yenen yemeklerin tadı uzun süre damağınızdan silinmez. Bunun yanı sıra işletme aile işletmesi olup çok sıcak bir ortama sahiptir. Kısa sürede mekanı sahiplenir ” bizim mekan ” diyebilirsiniz.

İletişim

OLYMPOS ÇAMLIK PANSİYON

Yazır Köyü, Olympos, Kumluca – Antalya / Türkiye

Tel: 0 242.892 12 57
Fax: 0 242.892 14 03
Cep: 0 543 573 31 10
Mail : olympos_fuat@hotmail.com

Pansiyonun Web Sayfası : Olimpos Çamlık Pansiyon

Olympos Çamlık Pansiyon’un bahçesini 360 derece gezebilirsiniz..

 

 

 

logoYaz kış açık olan Çamlık Pansiyon Olimpos’un yapısı gereği doğallıktan yanadır. Doğal ortamı bozmadan, çam ve portakal ağaçları içine inşa edilmiş ağaç evlerde duş -wc ve klima bulunmaktadır. Sakin, huzurlu, keyifli bir tatil için önereceğimiz işletmelerden birisidir.

 


  

Latest posts by admin (see all)

14 comments

 1. Yılbaşı gecesi ve devamındaki 2 gece Çamlık Pansiyon’da kaldık. Yılbaşını çok sıcak bir ortamda kutladık, çok eğlendik. Sevgililer günü için eşimden habersiz yer ayırttım bile. Fuat’a ( pansiyonun sahibi ) misafirperverliğinden ötürü özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Çamlık Pansiyon’u her yerde tavsiye edeceğim.

 2. rezervasyon için aradım arkadaş odaların temizliği nasıl diye sormamla burası doğayla içiçe oaln biryer ne bekliyorsunuz diye bağırması bir oldu ben ömrümde böyle bir terbiyesizlikle karşılaşmadım birde yüzüme telefonu kapattı hayır yapamıyorsanız sabrınızda yoksa yapmayın otelcilik.

 3. Sevgililer gününde açık mı ? Açıksa 14 şubatta olimpos ta olmak istiyoruz . 15-01-2017 21:53:09

 4. Geçen yaz temmuzda 2 gece kalmıştık, kesinlikle çok hoş br ortamı var, sıcak doğal ama eğer lüks arıyorsanız burası size göre değil . 18-01-2017 13:00:05

 5. Denizli den 2 kez geldil olimposa ve memnun kaldık. başka bir yerde kalmıştık ama bir dahaki sefere burayı deneyeceğiz . 18-01-2017 19:59:21

 6. Bingöl merkezden ben Yusuf Kara. Olimpos ağaç evler de kalmak hayalim, doğa ile bütünleşmek.. Olympos çok garip ve büyüleyici bir yer, herkese görmeyi tavsiye ederim Olimpos’a giderseniz akşam sahilde içmeden dönmeyin 🙂 07-06-2017 20:45:38

 7. 1. Yolu doğru düzgün tarif etmiyorlar, yanlış sapağa girerseniz o kadar yolu boşuna gitmiş olursunuz çünkü yolların sonunda hiçbir bağlantı yok, önce ana yola tekrar dönmeniz sonra doğru sapağı arayıp bulmanız gerekecek, biz çıralı sapağından sapmışız o kadar yolu geri döndük.
  2. Yolu çok ama çok berbat, dar ve bozuk, resmen tarla gibi sakın hızlı gitmeyin.
  3. Nisan gibi indirimli fiyattan 1 hafta aldık, 2 gün peşinat istediler gönderdik, birkaç hafta sonra 5 günü iptal edip 2 gün kalacağımızı zaten parasını ödediğimizi söyledik tamam dediler, tatil günü gittiğimizde sizden indirimli ücret alınmış 90 tl fark ödeyeceksiniz dediler, en baştan sorarken uyarmadılar tam pansiyona girerken söylediler.
  4. Pansiyona 13.00 gibi ulaştık, 14.00e kadar kayıt işlemi bitmedi, sizi bırakıp başka şeylerle uğraşıyorlar, zaten indirim sürprizi yaşamışken üstüne bir de saat 15.00 de odanız hazır olacak bekleyin biraz dediler.
  5. Odayı ilk alırken en güzel manzaralı bir yerden ayırın lütfen dedik, hiç merak etmeyin dediler, verdikleri odada manzara adına hiçbir şey yoktu, pansiyonun bahçesine araçlara bakan odayı verdiler, oysa orman manzaralı çok güzel odaları vardı ve sözde ayarlayacaklardı, söylenilen odayla verilen oda tamamen farklıydı.
  6. Verdikleri odanın kapıları bozuk kapanmıyordu, zorla kilitleyerek kapatıyorduk her seferinde, sadece anahtar kullanarak açıp kapatıyorduk kapı kolları tamamen işlevsizdi.
  7. Odada sehpa, şifoniyer vs hiçbir şey yoktu; telefon, tablet, pc vs herşeyi yatağın üzerine koymak zorunda kaldık; odalarda ayrıca buzdolabı yok, içecekler kaynıyordu resmen; tv yok, wc’de sıvı sabun, havlu, terlik yoktu; tüm bunları gelirken kendiniz getirmelisiniz.
  8. Yemekler güzel ancak yanında içecek hiçbir şey verilmiyor, sorduğunuzda sizi bara yönlendiriyorlar, barda her türlü içecek meyve suyu ve su dahil parayla satılıyor, en dandik yemekli otellerde bile yemeğin yanında her türlü içecek veriliyor.
  9. Eğer olimposta tatil yapcam diyorsanız kesinlikle bu otelin olduğu yol üzerinden bir pansiyon almayın, ÇIRALI yolu üzerinden bir pansiyon bakın; bu yolun plajı yok ve plaj olarak çıralı plajı kullanılıyor, buradan plaja geçmek için antik kentin içinden geçmeniz gerekiyor her seferinde ve eğer müzekartınız yoksa her defasında turnikeden geçerken ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz; ayrıca plaja kadar araçla gidilmiyor, onca yolu yürüyerek gidiyorsunuz.
  10. Çıralıda pansiyon ayarlarsanız zaten plaj oraya ait ve olimposu görmek isteyenler için çıralı plajından antik kente giriş mevcut, turnikelerden çok rahat girebilirsiniz, müzekart geçerli tavsiye ederim, plaja kadar araçla gidilebiliyor ve onca yolu boşuna yürümemiş olursunuz sıcağın altında.
  11. Olimpos’ta atm yok, eczane yok, hiçbir şey yok; her ihtiyacınızda onca yolu geri dönüp ana yola çıkmalı ve bunların olduğu bir yere (Tekirova, Kemer vs) en az 30 km gitmeniz gerekecek; yanınızda gelirken para,ilaç vs her şeyi bolca alıp gelmelisiniz.
  12. Olimposa tekrar tatile gelmeyi düşünür müyüm bilmiyorum ama bu pansiyona gelmeyeceğim kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: