Olimpos'ta Pansiyonlar

Olimpos Divasa Yılbaşı Programı

Olimpos Divasa Hotel geçen yıl olduğu gibi 2017 yılbaşı gecesi içinde yine birbirinden özel aktiviteler hakkimizda_divasahazırladı. Yeni yıla Olimpos’ta girmek isteyenler için şimdiden hazırlıklara başlayan Divasa ailesi sizlere unutamayacağınız bir yılbaşı eğlencesisunmak için çalışıyor. Geçen yıl 2017 e girerken yaptığımız organizasyon sizler tarafından çok sevildi ve bu bize bu yıl daha keyifli bir yılbaşı geçirmeniz için çalışmaya ve daha renkli bir organizasyon hazırlamaya teşvik etti.

 

 

 

 

olimpos_acik_bufe (12)

Yılbaşında Olimpos’ta Eğlence

Yaz aylarında çok sayıda işletmenin turizm anlamında hizmet verdiği Olimpos’ta kış ayları oldukça sakin geçer ve bu yüzden bir çok Olimpos Otelleri ve pansiyonları kapalıdır. Divasa Hotel ise yılın 12 ayında sizlere hizmet veren az sayıda işletmeden birisidir. Yine yeni yılı Olimpos’ta karşılamak isteyenler için en renkli organizasyon geçen yıl Divasa Hotel’deydi ve bu yılda bu ünvanı korumak, hak etmek için hazırlıklara başladık. Canlı müziğin sabahın ilk ışıklarına kadar süreceğini belirtelim. Özel ve zengin bir menü sizleri bekliyor. Mutfak personelimizi sizler için seferber edeceğiz ve Olimpos’un en zengin mutfağı bizde sloganının karşılığını sizler tecrübe ederek onaylayacaksınız. Yılbaşında eğlence Olimpos Divasa’da yaşanır..

 

 

olimpos_cirali_plaji

Kış Aylarında Olimpos’ta Açık Otel

Kışın Olimpos’ta ne yapılır demeyin. Özellikle stresli bir işiniz varsa ve sakinliğe ihtiyaç duyuyorsanız Olimpos tam size göre. Gündüz içinizi ısıtan güneş eşliğinde uzun kumsalda sakin yürüyüşler yapabilir, dalga sesleri eşliğinde stres, sıkıntılardan arınabilirsiniz. Gün içinde hava başka yerlerde ne kadar soğuk olursa olsun Olimpos’ta güneşi gördüğünüz anda içiniz ısınacaktır. Orman, çam ağaçları, sakinlik, huzur, bol oksijen, sessizlik ve daha fazlası. Bu kelimeler sizler için özlem içeriyorsa en azından hafta sonları kendinize bir güzellik yapıp Olimpos’a kaçabilirsiniz. Akşamları ise mangalın etrafında sıcak şarap veya farklı içecekler eşliğinde koyu bir sohbete dalabilir, kalabalıkları, sıkıntıları ardınızda bırakabilirsiniz. Olimpos sıradan tatil anlayışına sahip kişiler için yaz aylarında eşsiz bir yerdir ama özel günler yaşamak isteyenler için kış ayları daha anlamlıdır.

Divasa Otel kış ayları boyunca tam kadro personel ve eksiksiz hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik kış aylarında fiyatlar oldukça cazip, evde kalsanız daha fazla harcarsınız, o derece 🙂

Kaynak link : https://olymposdivasahotel.com/yilbasini-olimpos-divasa-hotelde-kutlayin/

Latest posts by admin (see all)

2 comments

  1. Mersin merkezden ben Rıza Mermerci.Antalya Olimpos u 3 yıl önce gezmiştik ama kalmak nasip olmamıştı, bu haziranda ordayız ağustosta 2 gece ağaç evlerde kaldık doyamadık yine geleceğiz 13-04-2017 16:33:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: