Olimpos'ta Pansiyonlar

Olimpos Hotel 212

Hotel 212 son yıllarda gözde olan, odaları, havuzu, bahçesi ve verdiği hizmetle göz dolduran mekanlardan birisi. Butik konseptte oldukça özel ve kalite kokan bir ortamda hoş ve pişman olmayacağınız bir tatil için tercih edebileceğiniz Olimpos Otellerinden birisi..

Hotel 212 Olympos’ta odalara giriş, saat 13.00’ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11.00’dir. Tesise evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir.

Tesiste verilen yarım pansiyon hizmet gelinen gün akşam yemeği ile başlar, takip eden günlerde kahvaltı ve akşam yemeği sunulur ve ayrılma tarihinde kahvaltı verilerek son bulur.

Latest posts by admin (see all)

2 comments

  1. Artvin merkezden ben Koray Silahçı. Olimpos a 4 yıl önce gitmiştik ve bayılmıştık, umarız doğası çok bozulmamıştır Antalya Olimpos u 3 yıl önce gezmiştik ama kalmak nasip olmamıştı, bu haziranda ordayız ağustosta 3 gece ağaç evlerde kaldık doyamadık yine geleceğiz pansiynların fiyatlarını yazsanız daha güzel olacak kışın açık pansiyonlar hangileri ? Olimpos ağaç evler de kalmak hayalim, doğa ile bütünleşmek.. Olympos çok garip ve büyüleyici bir yer, herkese görmeyi tavsiye ederim Olimpos’a giderseniz akşam sahilde içmeden dönmeyin 🙂 Antalya Olimpos arası ulaşım nasıl sağlanıyor ? Antalya Olympos ağaç evler fiyatlarını yazar mısınız ?. 13-04-2017 12:01:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: