Olimpos'ta Pansiyonlar

Olimpos Moonlight Pansiyon

Olimpos Moonlight Pansiyon denize yakın pansiyonlar içerisinde ve tamamı ağaç evlerden oluşan bir pansiyondur. 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir. Geçen yıl işletmecisi değişen pansiyon daha çok yurt dışından gelen müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde yarım pansiyon tarzında işletilen mekanlardan birisidir.

 

Olimpos birçok konuda bilinen bir tatil bölgesi olması yanı sıra Olimpos denince akla ilk ağaç evler gelmektedir. Türkiye’de ağaç evler konusunda en bilinen yer yine Olympos‘tur.
Tamamen ahşap olarak yapılandırılan ağaç evler aynı zamanda konfor ve rahatlık düşünülerek klima , duş ve tuvaleti içinde olan oldukça lüks konaklama yerleridir. Olimpos Moonlight Pansiyon’da bu konsepte uygun olarak tamamen ağaç evler ile misafirlerini ağırlamaktadır. Otellerden , betondan , yapay binalardan sıkılanlar için Olimpos ağaç evler şehrin ve günlük yaşamın tüm stres ve sıkıntılarından kaçıp dinlenilecek birer cennettir. Portakal ağaçları içerisinde bulunan ağaç evlerde kuş sesleri ile uyanıp oksijenle kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Pansiyonun Web Sayfası : Olympos Ayışığı Pansiyon 

 

Latest posts by admin (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: