Olimpos'ta Pansiyonlar

Olimpos Otantik Pansiyon

Olimpos Otantik Ağaç Evler, Olimpos’un girişinde sizi karşılayan, bungalov konseptinden ödün vermeyen, tamamen doğal bir ortamda ve yeşiller içinde bir mekandır. Hemen yol üstünde inşa edilmiş ağaç evler sıcacık görüntüleri ile insanın içini ısıtan bir ortam olduğunu daha ilk bakışta anlatır. Doğa severlerin bayılacağından ve keyifli bir tatil yaşayacağından emin olduğumuz işletmelerden birisidir.

 

Otantik Ağaç Evleri, tüm yıl açık olup Antalya’ya bağlı Olimpos’ta yer almaktadır. Olimpos Otantik Ağaç Evleri doğa ile iç içe yemyeşil bir konaklama arayanlara ve bungalov tarzı odaları sevenlere hitap eden bir tesistir.

Otantik Ağaç Evleri, genel özellikleri içerisinde; misafir otoparkı, sigara içilmeyen odalar, televizyon odası, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, yemyeşil tesis bahçesi, barbekü, dağ manzarası ve kablosuz internet.

Olimpos Otantik Ağaç Evleri odalarında balkon, banyo – tuvalet, çalışma masası, eşya dolabı, havlu, wifi erişimli kablosuz internet, klima, oda temizlik ve uydu yayını bulunan televizyona sahiptir.

Latest posts by admin (see all)

14 comments

  1. Şık bir yer sanırım, fiyatları makul olursa mayısta 4 kişi gelmek istiyoruz . 10-01-2017 16:30:41

  2. Olimpos a 4 yıl önce gitmiştik ve bayılmıştık, umarız doğası çok bozulmamıştır 21-01-2017 19:15:16

  3. Paylaşılan fotoğrafların fazlası var eksiği yok, kafa dinlemek için eşsiz bir yer. Ağaç evleri işleten Atalay ailesi çok sıcak ve alakadar, bir aile gibi tüm müşterileri ile tek tek ilgileniyorlar. Ailenin annesinin ev yemeklerini yiyorsunuz; her biri muhteşem lezzetlerde organik ürünlerle yapılmış çeşit çeşit yemek yapıyorlar (öğünler kişiye özel sunuluyor, ısıtılmış değil taze pişmiş yemekler…) donmuş et kullanmıyorlar, yapılan köfte, balık vs. taze taze pişiriliyor. Odalar konforlu(klima, duş, sıcak su, steril odalar…) Ailenin babasının her alanı değerlendirip yaptığı peyzaja hayran kalıyorsunuz. En güzeli orman arazisinin ortasında doğayı katleden değil doğaya doğa katan, ekolojiye önem veren bir yerleşke. Diğer pansiyonlara mesafesi olduğundan oldukça sessiz ve dinlendirici (bu alanda diğer tüm pansiyonlar hep dipdibe konumlandırılmış). Huzur arayan ve farklı yerler keşfetmek isteyen aileler için ideal bir seçim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: