Olimpos'ta Pansiyonlar

Olmpos’ta Sevgililer Gününde Açık Pansiyonlar

Olimpos genelde yaz aylarında yoğunluk yaşayan ve yazlık turizme yönelik bir tatil yöresidir. Kış aylarında ise az sayıda pansiyon açıktır. Hal böyleyken Olimpos müdavimleri kışında hafta sonları ve özel günlerde Olimpos’ta olmak isteyebiliyorlar. Aslında kışın Olimpos’un ayrı bir güzelliği olduğu aşikar. Ortam oldukça sakin, huzurlu ve sanki sizin için tüm belde kapatılmış ve hizmetinize sunulmuş hissi veriyor. Sahilde az sayıda  insan yürüyüş yapıp denize ayaklarını sokuyor, sevgililer elele bu sakinliğin tadını çıkarıyor. Olimpos’un bu yönünü çok insan bilmez ama bilenler ise bu durumun tadını sonuna kadar çıkarırlar.

Kış aylarında az sayıda pansiyon hizmet verirler ve özel geceler için programlar hazırlarlar. Geçtiğimiz günlerde yılbaşı kutlamalarında oldukça eğlenceli ve keyifli organizasyonlar yapıldı. Bu talepler doğrultusunda sizlere sevgililer gününde açık olan pansiyonların listesini hazırladık. Sevgililer gününe özel canlı müzik ve özel yemekler sunan pansiyonlar sizlere romantik, unutulmaz bir gece yaşatmak için hazırlıklarına şimdiden başladılar bile.

 

Sevgililer Gününde Olimpos’ta Hangi Pansiyonlar Açık ?

 

Olympos Divasa Hotel : Divasa Hotel sevgililer gününe özel canlı müzik programı sunuyor. Kapalı mekanında sobaların sıcaklığı ile hoş bir gece geçirmeniz mümkün.

Kadir’in Ağaç Evleri : Kadir Tree Houses sevgililer gününde açık ve müşterilerini ağırlıyor.

Olympos Zeytin Pansiyon : Zeytin Pansiyon yılbaşı gecesi yaptığı organizasyon ile misafirlerine harika bir gece yaşattı. Benzer bir organizasyon da sevgililer gününe özel  olarak hazırlayacağını bildirdi.

Olimpos Çamlık Pansiyon : Çamlık Pansiyon her yıl olduğu gibi bu yılda kış boyunca açık ve sizlere kaliteli hizmet sunan pansiyonlardan birisi.

olimpos-sahili-kisin

Bu pansiyonlar bizim sizlere tavsiye edeceğimiz işletmeler. Bu işletmelerin dışında açık olan pansiyonlar bulunmaktadır ama web sitemizden sadece sizlere kefil olabildiğimiz pansiyonların isimlerini duyuruyoruz….olimpos-pansiyonlari

Latest posts by admin (see all)

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: