Olimpos'ta Pansiyonlar

Olympos Eski Yeni Pansiyon

Olympos Eski Yeni Pansiyon

İsminden de  anlaşılacağı gibi eski gibi ama aslında yeni bir pansiyon kendisi. Eskiye, nostaljiye bağlı ama yeninin konforu ve güzelliklerini de alarak harmanlanmış bir konsept. Olympos’un en geniş alana kurulmuş pansiyonlarından birisi. Oldukça büyük bir bahçesi, bahçe içinde kamelyaları, gece ateş yakıp başında toplanabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz yerleri mevcut. Odaları ortalamanın üzerinde sayılabilecek türden. Eski Yeni’nin en önemli özelliklerinden birisi de canlı müzik ve eğlence anlamında kendi bünyesinde Olimpos’un en büyük mekanlarından birine sahip olması. Her yıl birbirinden kaliteli gruplar getirerek sabahın ilk ışıklarına kadar doya doya coşacağınız ortama sahip bir işletme.

Eski Yeni bu yıl Olimpos’ta olmayan bir hizmeti işletmesinde sunmaya başlıyor. Olimpos’t yaş pasta ve pastane ürünleri ,  Olimpos’ta tatil yaparken doğum günü olanlar için harika bir hizmet. Olimpos’ta yaş pasta bulabileceğiz bir yer yok, bu anlamda Eski Yeni önemli bir boşluğu doldurmuş oluyor.

 

Pansiyonumuz 4 dönüm arazide, birbirinden farklı yüzlerce ağacın arasında; 10 taş odasıyla, 2 bungalowuyla ve 5 ‘eskiyeni’ çadırlarıyla 35 kişilik hizmet vermektedir. Antalya’ya 80 km ve Olimpos sahiline 2,5 km yakınlıktayız, nostaljik (W) aracımızla sahile servisimiz vardır.

olympos-eski-yeni-pansiyon (32)Bahçemiz, Olympos vadisinin tam ortasında eski dere yatağında, birbirinden farklı yüzlerce ağacın arasında, bölgenin en büyük tesislerinden biridir. Taş odaları, bungalowları, eskiyeni çadırları, yeni büyük ve çocuk yüzme havuzuyla, faal durumda taş fırını, çardakları ve hamakları, çocuk oyun alanı, wolkswagen minibüsü ile yaşamın eskisiyle yenisinin tadını bir arada sunmaktadır.

Olympos’un bütün güzelliklerini yaşama şansını burada yakalayarak kendinizi yenileyebilirsiniz. İstersenizde geniş bahçemizde kendi çadırınızı da kurabilirsiniz. Ve komşumuz olan Eskiyeni Bar’da gece eğlenceye çok yakınsınız. Yıl boyu açığız. Bekliyoruz.

 

Latest posts by admin (see all)

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: