Olimpos'ta Pansiyonlar

Olympos Korsan Pansiyon

Olympos Korsan Pansiyon her bakımdan buram buram kalite kokan bir işletmedir. Olimpos’un denize en yakın pansiyonlarından birisidir. Geniş bir alana inşa edilen pansiyonun tüm odaları Olimpos’un meşhur ağaç evleri konsetine uygun olarak bungalov tarzında yapılmıştır. Ağaç evlerde klima, duş – tuvalet bulunmaktadır. Bir pansiyondan beklenti ne kadar olabilirse, Olympos Korsan Pansiyon’un size sunacağı hizmet o kadardır. Oldukça olymos-korsan-pansiyon (26)iddialı cümleler kurmamızın geçerli sebepleri var. İşletmeyi tanıyor biliyoruz ve gerek odaları, gerek yemekleri ve gerekse işletmecilik anlayışları üst düzey kalite barındırmaktadır.

 

Denize ve Olimpos Likya Antik Kenti’ne yürüme mesafesinde olan pansiyon aynı zamanda kendi bünyesinde market ve yakınlarında cafe- bar , restaurant gibi yerlerin tam ortasındadır. Yola bakan tarafa kamelyalar ve yemek alanının olması ve odaların arka tarafa inşa edilmesi sebebiyle odalar sessiz ve sakindir. Yüksek kayalıkların dibinde ve ağaçlar içinde keyifle dinlenebileceğiz ağaç evler Olympos Korsan Pansiyon’da…

 

Akşamları portakal ağaçları içine konuçlandırılmış oturma gruplarında serin ve keyifli sohbetler sizi bekliyor. Olimpos’u anlatan ne varsa hepsi Olympos Korsan Pansiyon’da mevcuttur.

 

Latest posts by admin (see all)

1 comment

  1. Bir arkadaşım geçen yaz kalmış Korsan Pansiyonda ve çok memnun kaldığından bahsetti. Doğanın içinde bir yer olması ilgimizi çekti. 27. Nisan 1 mayıs 2019 arası 4 gece konaklamalı iki kişilik yarım pansiyon fiyatınızı öğrenmek isterim. Kredi kartına taksit yapabilme imkanı varmıdır. Erken rezarvasyon indiriminiz varmıdır. Bunlar hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: