Olimpos'ta Pansiyonlar

Olympos Village

Olympos Village Olympos – Çıralı sahilinde butik ve oldukça kaliteli bir işletmedir. Olympos ve Çıralı standartlarının çok üstünde bir işletme olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Sahile çok yakın olmasının yanı sıra orman içinde bir mekandır ve gerek çevre düzenlemesi gerek odaları ve verdiği hizmet açısından oldukça üst düzey bir yerdir. Fiyat açısından sizin açınızdan bir sıkıntı yoksa kalite kokan bir tatil sizi bekliyor olacaktır..

Ormanın içinde, plaja 3 km uzaklıkta kurulmuş olan huzurlu Olymposvillage’da açık yüzme havuzu ve Letonya ahşabından yapılmış muhteşem bungalovlar mevcuttur. Tüm konaklama birimlerinde balkon ve oturma alanı vardır.

Yüksek tavanlara sahip tüm klimalı bungalovlar geniş ve moderndir. Balkonlardan çevredeki kırların ve tabiatın pitoresk manzarasını seyredebilirsiniz. Otelde günlük temizlik hizmeti verilmektedir.

Olymposvillage Ecologic Activity Hotel’de bisiklet, dalış ve kano gibi birçok etkinlik düzenlenmektedir.

Olymposvillage Ecologic Activity Hotel’in restoranında çoğunlukla bahçeden toplanan organik malzemelerle hazırlanan Türk ve Akdeniz yemekleri servis edilmektedir. Barda içkiler ve serinletici içecekler sunulmaktadır.

Olymposvillage, Antalya’ya 80 km uzaklıktadır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur. Çıralı Plajı 3 km mesafededir.

Latest posts by admin (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: